Profil firmy

 

 

„Kvalitní výrobce interiérů“

Působíme na trhu již od roku 2010. Za tuto dobu máme za sebou nespočet realizací. Pro zákazníky nabízíme realizaci na klíč od
návrhu až po montáž.

Zabýváme se výrobou kuchyní, včetně dodávky spotřebičů, nábytku na míru, realizací interiérů, výrobou pracovních desek z umělého kamene, interiérových dveří či pokládkou plovoucích podlah. Ke kuchyním dodáváme také elektrospotřebiče, osvětlení a další příslušenství.

K zákazníkům přistupujeme individuálně. Jsme s nimi v pravidelném kontaktu a snažíme se, aby navrhovaná řešení odpovídala potřebám zákazníka.

 

 

 

„Široký výběr materiálů“

Zákazníkům nabízíme bohatý výběr z nepřeberného množství barevných provedení pracovních desek, korpusů, skříněk, podlah a doplňků.

 

 

„Kvalita nábytku především“

Při výrobě nábytku používáme pouze kvalitní materiály, které jsou zdravotně nezávadné. Výrobky z naší dílny jsou technicky správné a dořešené.

 

 

 

 „Zpracování umělého kamene“

Pro náročné zákazníky vyrábíme pracovní desky a další komponenty z umělého kamene. Tento materiál má vysokou trvanlivost, stálost a odolnost.

Vyznačuje se neviditelnými spoji dílů a může se tepelně tvarovat. Desky zpracováváme z materiálů Hanex, LG Hi-macs, Corian a Staron.

 

 

 

„Odborná montáž nábytku“

Pracovníci jsou vyškoleni na montáž nábytku a  vybaveni kvalitním nářadím od jedné z nejlepších značek Festool a Würth.

Díky tomuto nářadí a mnohaletým zkušenostem dokáží provést kvalitní a profesionální montáž.

 

 

 

„Nabídka kompletního návrhu interiérů“

Se zákazníky jsme od první konzultace v pravidelném kontaktu.

Snažíme se zjistit jejich přání a potřeby, na základě kterých po zaměření vypracujeme kompletní návrh interiéru. Poté v tomto návrhu tvoříme různé změny, dle požadavků.

 

 


NAŠI PARTNEŘI